Pradžia
lt
en
COVID-19 Jonavoje
Paslaugos
Skelbimai
Projektai
DUK

ANTIKORUPCIJOS KOMISIJOS POSĖDYJE 2010 M. SPALIO MĖNESĮ

2010-10-14
 

 Spalio mėnesį vykusio Antikorupcijos komisijos posėdžio metu nagrinėta, kaip vykdomas Kovos su korupcija priemonių planas; analizuotas Sporto, sveikatingumo ir pramogų komplekso statybos darbų viešasis pirkimas; komisijos pirmininkas Algimantas Dabašinskas supažindino komisijos narius su metodine medžiaga apie korupcijos prevenciją.
 Posėdžio metu konstatuota, kad Kovos su korupcija priemonių planui vykdyti šiemet savivaldybės administracija skyrė nepakankamai dėmesio, pageidauta, kad administracijos direktorius pateiktų daugiau informacijos apie viešuosius pirkimus; nustatyti korupcijos pasireiškimo tikimybę pagal savivaldybės veiklos sritis, remiantis  Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo metodika.
 Antikorupcinės komisijos nariai buvo informuoti, kad šiuo metu pagal iš STT gautas rekomendacijas pradedamas ruošti Kovos su korupcija priemonių planas 2011 metams. Nutarta jį teikti svarstyti rajono Tarybai š.m. gruodžio mėnesį vyksiančio posėdžio metu.
            Numatyta š.m. lapkričio mėnesį surengti seminarą korupcijos prevencijos tema.
 Administracijos direktorius įpareigotas iki š.m. spalio 20 d. paskirti atsakingą asmenį už korupcijos prevenciją savivaldybėje. Administracijos direktoriaus sudarytai komisijai nurodyta atlikti korupcijos pasireiškimo tikimybę (veiklos sritis – viešieji pirkimai) ir išvadas iki š.m. lapkričio 1 d. pateikti STT Kauno valdybai.
 Nemažai laiko skirta nagrinėjant Sporto, sveikatingumo ir pramogų komplekso statybos darbų viešąjį pirkimą, darbų eigą. Sutarties pasirašymo niuansus nagrinėjo ir kritikavo Algimantas Dabašinskas, Mindaugas Sinkevičius, Arvydas Gasys, Gintautas Brukas, Saulius Jakimavičius, Robertas Mikulėnas.        
 Antikorupcijos komisija įpareigojo administracijos direktorių Valerijų Krugliakovą iš Remonto, ūkio ir statybos skyriaus paskirti asmenį, atsakingą už Sporto, sveikatingumo ir pramogų komplekso statybos darbų techninę priežiūrą, darbų vykdymo kontrolę pagal numatytą grafiką, atliktų darbų priėmimą ir t.t.
 Posėdžio metu taip pat aptarti kiti aktualūs klausimai, domėtasi, kaip vyksta Ruklos lopšelio – darželio „Pušaitė" , Kauno gatvės rekonstrukcijos darbai ir t.t.

Kristina LUKOŠEVIČIŪTĖ
Ryšiams su visuomene specialistė