Pradžia
lt
en
COVID-19 Jonavoje
Paslaugos
Skelbimai
Projektai
DUK

ANTIKORUPCIJOS KOMISIJOS POSĖDYJE 2010 M. SAUSIO MĖNESĮ


2010-01-12
 

 Š. m. sausio mėnesį įvykusio Antikorupcijos komisijos posėdžio metu buvo svarstytas komisijos pirmininkui Algimantui Dabašinskui adresuotas skundas dėl galimo piktnaudžiavimo tarnybine  padėtimi. Nors patikrinus skunde minėtus faktus korupcijos apraiškų nenustatyta, vis dėlto konstatuota, kad yra smulkių darbo drausmės pažeidimų.
 Antikorupcijos komisija įpareigojo Savivaldybės administraciją parengti tarnybinio transporto naudojimo tvarką Savivaldybės biudžetinėse įstaigose ir Savivaldybės įmonėse; UAB „Jonavos paslaugos"  direktoriui nurodyta  sugriežtinti tarnybinio transporto naudojimo kontrolę pagal patvirtintą tvarką.
 Posėdžio metu domėtasi 2010 m. rajono biudžeto formavimu: į komisijos narių klausimus atsakė Finansų ir biudžeto skyriaus vedėja Danutė Petronienė.
 Išklausyta administracijos direktoriaus Remigijaus Osausko pateikta informacija apie Jonavos r. savivaldybės administracijos personalo valdymo informacinės sistemos, strateginio planavimo bei centralizuotos rajono savivaldybės viešojo administravimo subjektų grupės finansų valdymo, apskaitos ir atskaitomybės informacinės sistemos sukūrimo paslaugų pirkimą, atvirą konkursą bei apmokymą.
Nutarta dar sykį svarstyti klausimą apie informacinės sistemos sukūrimo paslaugos pirkimą, atvirą konkursą ir kt., kai bus gautas atsakymas iš Viešųjų pirkimų tarnybos. Taip pat nutarta rekomenduoti parengti sutarčių rengimo, vizavimo ir registravimo tvarką.


Kristina LUKOŠEVIČIŪTĖ
Ryšiams su visuomene specialistė