Kontaktai

JONAVOS RAJONO SENIŪNIJŲ SENIŪNAITIJŲ SENIŪNAIČIŲ SĄRAŠAS

BUKONIŲ SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIAI

Marytė Stankevičienė – Bukonių I seniūnaitija;

Dalija Kajėnienė – Bukonių II seniūnaitija;

Petras Vyšniauskas – Mimainių seniūnaitija;

Elena Markevičiūtė – Petrašiūnų seniūnaitija;

Romualdas Tamulionis – Liepių seniūnaitija;

Jonas Stundys – Vaivadiškių seniūnaitija.

ŠVEICARIJOS SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIAI

Rūta Ambrazaitienė - Šveicarijos seniūnaitija;

Valdas Zinys - Barborlaukio seniūnaitija;

Leonardas Prakapavičius - Gulbiniškių seniūnaitija;

Vilius Plytnikas - Bartonių seniūnaitija;

Algimantas Zakarauskas - Gaižiūnų seniūnaitija.   

JONAVOS MIESTO SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIAI

Gintautas Kaiša – Rimkų seniūnaitija;

Ignas Stundys – Kregždutės seniūnaitija;

Mindaugas Stanišauskas – Juodmenos seniūnaitija;

Benas Čekanavičius – Bibliotekos seniūnaitija;

Roma Kaminskienė – Senamiesčio seniūnaitija;

Dalytė Draskinienė – Saulutės seniūnaitija;

Žilvinas Galimovas – Mokyklos seniūnaitija;

Vytautas Stalioraitis – Ateities seniūnaitija;

Vitalija Šafronienė – Kalnų seniūnaitija;

Jadvyga Rusilienė – Lakštingalų seniūnaitija;

Gitana Banienė – Lietavos seniūnaitija;

Raimondas Vincevičius – Baldininkų seniūnaitija;

Albertas Vorošila – Sodų seniūnaitija.

KULVOS SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIAI

Batėgalos seniūnaitija - Raimondas Petravičius;

Čičinų seniūnaitija – Inga Naskauskaitė;

Kulvos seniūnaitija – Valerijus Radionovas;

Preišiogalėlės seniūnaitija – Giedrius Aleksandravičius;

Ragožių seniūnaitija – Edvinas Autukas;

Ručiūnų seniūnaitija – Eitvidas Jakučiūnas;

Rimkų seniūnaitija – Juozas Plukys.

RUKLOS SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIAI

Asta Černeckienė - Ruklio seniūnaitija;

Oksana Grakalskytė - Rupeikio seniūnaitija;

Donatas Liepys - Piliakalnio seniūnaitija;

Vilma Praškevičienė - Centro seniūnaitija;

Virginijus Kudrickas - Rytų seniūnaitija;

Liudmila Melzbakienė - Vakarų seniūnaitija.

ŠILŲ SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIAI

Šilų seniūnaitijos seniūnaitė –  Brigita Žliobienė;

Jaugeliškių seniūnaitijos seniūnaitė – Aušra Dranseikienė;

Aklojo ežero seniūnaitijos seniūnaitė – Danguolė Zvicevičienė;

Markutiškių seniūnaitijos  seniūnaitė – Gertrūda Proškina;

Praulių seniūnaitijos seniūnaitė – Eugenija Stučinskienė;

Milagainių seniūnaitijos seniūnaitė – Vida Koncevičienė;

Panoterių seniūnaitijos seniūnaitis – Eugenijus Šeinauskas.

UPNINKŲ SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIAI

Pakalniškių seniūnaitijos seniūnaitė – Lina Daugėlienė;

Kunigiškių seniūnaitijos seniūnaitis – Juozas Jasionis;

Baltromiškės seniūnaitijos seniūnaitė – Astrida Numsede;

Upninkėlių seniūnaitijos seniūnaitis – Alvydas Vaclovas Palaima;

Padaigų seniūnaitijos seniūnaitis – Česlovas Butrimavičius;

Makštavos seniūnaitijos seniūnaitis – Antanas Zigmantavičius;

Keižonių seniūnaitijos seniūnaitis- Rimantas Valeiša;

Kaštonų seniūnaitijos seniūnaitė – Ramunė Lebedevienė;

Kranto seniūnaitijos seniūnaitis – Agnius Matulaitis;

Lakštingalų seniūnaitijos seniūnaitė – Edita Martusevičienė;

Pakalnės seniūnaitijos seniūnaitė – Aušra Liutkevičienė;

Miestelio seniūnaitijos seniūnaitė – Vita Frankauskienė.

UŽUSALIŲ SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIAI

Romanas Krugliakovas – Veseluvkos seniūnaitija;

Laurita Puškova – Užusalių seniūnaitija;

Juozas Klimkevičius – Išorų seniūnaitija;

Audrius Jančiulevičius – Kalnėnų seniūnaitija;

Ingrida Maknevičienė – Krėslynų seniūnaitija;

Živilė Zakarauskienė – Svilonių seniūnaitija;

Giedrė Černajienė – Paskutiškių seniūnaitija.

ŽEIMIŲ SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIAI

Juškonių seniūnaitijos seniūnaitė – Rita Kanaporienė;

Kuigalių  seniūnaitijos seniūnaitis – Juozas Naruševičius;

Naujasodžio  seniūnaitijos seniūnaitis – Nerijus Babilas;

Žeimių kaimiškosios  seniūnaitijos seniūnaitis –Vytautas Šafronas;

Žeimių miestelio  seniūnaitijos seniūnaitis – Šarūnas Liutkus.