Kontaktai

JONAVOS RAJONO SENIŪNIJŲ SENIŪNAITIJŲ SENIŪNAIČIŲ SĄRAŠAS

 

BUKONIŲ SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIAI

Marytė Stankevičienė – Bukonių I seniūnaitija;

Dalija Kajėnienė – Bukonių II seniūnaitija;

Petras Vyšniauskas – Mimainių seniūnaitija;

Elena Markevičiūtė – Petrašiūnų seniūnaitija;

Romualdas Tamulionis – Liepių seniūnaitija;

Jonas Stundys – Vaivadiškių seniūnaitija.

 

ŠVEICARIJOS SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIAI

Rūta Ambrazaitienė - Šveicarijos seniūnaitija;

Valdas Zinys - Barborlaukio seniūnaitija;

Leonardas Prakapavičius - Gulbiniškių seniūnaitija;

Vilius Plytnikas - Bartonių seniūnaitija;

Algimantas Zakarauskas - Gaižiūnų seniūnaitija.   

 

 JONAVOS MIESTO SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIAI

Gediminas Perednis – Rimkų seniūnaitija;

Loreta Velch – Kregždutės seniūnaitija;

Aušra Labogaitė – Juodmenos seniūnaitija;

Jūratė Dirlingaitė – Bibliotekos seniūnaitija;

Eglė Akunienė – Senamiesčio seniūnaitija;

Birutė Platkauskienė – Saulutės seniūnaitija;

Audrius Šulga – Mokyklos seniūnaitija;

Irma Lukoševičiūtė- Kazokė – Ateities seniūnaitija;

Sergejus Jefimenka – Kalnų seniūnaitija;

Valdas Strioga – Lakštingalų seniūnaitija;

Ina Kuktelionienė – Lietavos seniūnaitija;

Raimondas Vincevičius – Baldininkų seniūnaitija;

Vytautas Žebrauskas – Sodų seniūnaitija.

Vitalija Šafronienė – Kalnų seniūnaitija.

Albertas Vorošila – Sodų seniūnaitija.

 

KULVOS SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIAI

Raimondas Petravičius - Batėgalos seniūnaitija;

Inga Naskauskaitė - Čičinų seniūnaitija;

Valerijus Radionovas - Kulvos seniūnaitija;

Giedrius Aleksandravičius - Preišiogalėlės seniūnaitija;

Edvinas Autukas - Ragožių seniūnaitija;

Eitvydas Jakučiūnas - Ručiūnų seniūnaitija;

Juozas Plukys - Rimkų seniūnaitija.

 

RUKLOS SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIAI

Asta Černeckienė - Ruklio seniūnaitija;

Oksana Grakalskytė - Rupeikio seniūnaitija;

Donatas Liepys - Piliakalnio seniūnaitija;

Vilma Praškevičienė - Centro seniūnaitija;

Virginijus Kudrickas - Rytų seniūnaitija;

Liudmila Melzbakienė - Vakarų seniūnaitija.

 

ŠILŲ SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIAI

Brigita Žliobienė - Šilų seniūnaitija;

Danguolė Zvicevičienė - Aklojo ežero seniūnaitija;

Aušra Dranseikienė - Jaugeliškių seniūnaitija;

Eugenija Stučinskienė - Praulių seniūnaitija;

Eugenijus Šeinauskas - Panoterių seniūnaitija; 

Vida Koncevičienė - Milagainių seniūnaitija;

Gertrūda Proškina- Markutiškių seniūnaitija.

 

UPNINKŲ SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIAI

Juozas Jasionis- Kunigiškių seniūnaitija;

Lina Daugėlienė – Pakalniškių seniūnaitija;

Astrida Numsede – Baltromiškės seniūnaitija;

Antanas Zigmantavičius – Makštavos seniūnaitija;

Alvydas Vaclovas Palaima – Upninkėlių seniūnaitija;

Česlovas Butrimavičius – Padaigų seniūnaitija;

Rimantas Valeiša – Keižonių seniūnaitija;

Vita Frankauskienė – Miestelio seniūnaitija;

Ramunė Lebedevienė – Kaštonų seniūnaitija;

Edita Martusevičienė - Lakštingalų seniūnaitija;

Agnius Matulaitis – Kranto seniūnaitija;

Aušra Liutkevičienė – Pakalnės seniūnaitija.

 

UŽUSALIŲ SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIAI

Regina Aldona Kulikova – Veseluvkos seniūnaitija;

Ana Lapajeva – Užusalių seniūnaitija;

Kazimieras Skuja – Išorų seniūnaitija;

Dainius Paulauskas – Kalnėnų seniūnaitija;

Mantas Ramelis – Krėslynų seniūnaitija;

Inga Veličkienė – Svilonių seniūnaitija;

Algirdas Karpinskas – Paskutiškių seniūnaitija.

 

ŽEIMIŲ SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIAI

Rita Kanaporienė - Juškonių seniūnaitija;

Juozas Naruševičius - Kuigalių seniūnaitija;

Nerijus Babilas - Naujasodžio seniūnaitija;

Vytautas Šafronas - Žeimių kaimiškoji seniūnaitija;

šarūnas Liutkus - Žeimių miestelio seniūnaitija.