SU JAUNIMU DIRBANČIOS ATSTOVĖS – JONAVOS VAIKŲ GLOBOS NAMUOSE

 

                      Tarptautinės jaunimo solidarumo dienos proga (balandžio 24 d.) jaunimo reikalų koordinatorė D. Skebienė ir Jonavos r. jaunimo visuomeninių organizacijų sąjungos „Apskritas stalas" valdybos narė S. Damulienė aplankė vaikus ir jaunimą, gyvenančius Jonavos vaikų globos namuose. Susitikimo tikslas buvo pabendrauti, suteikti bei gauti informacijos, susijusios su jaunimo situacija rajone, veiklos galimybėmis ir pan.

                      Susitikimo dalyviai diskutavo apie tai, ką jaunuoliai žino apie jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas. S. Damulienė papasakojo, kur rasti informacijos apie Jonavoje veikiančias jaunimo organizacijas, kaip prisijungti bei įsitraukti į jų veiklas. Paminėta šiuo metu labai populiari jaunimo tarpe veikla savanoriavimo pagrindais, savanorystės nauda dabar ir ateityje. Taip pat išklausyti Vaikų globos namų gyventojų aktyvaus dalyvavimo lūkesčiai, norai bei kliūtys,  trukdančios aktyviai veikti rajone.

                      Kai kurie jaunuoliai sakė mielai prisijungtų prie aktyvių organizacijų, tačiau jiems trūksta drąsos ir žinių apie jas. Su jaunimu dirbančios atstovės drąsino Vaikų globos namų gyventojus, ragino kreiptis bet kokiu su jaunimo veikla susijusiu klausimu, o jeigu reikės, sutarė palydėti ir supažindinti su jaunimo organizacijomis bei jų nariais.

                      Tikimės sėkmingo, aktyvaus bendravimo ir bendradarbiavimo!

 

Jaunimo reikalų koordinatorės inf.