„MUZIKOS PAMOKA SU MARTYNU LEVICKIU“ – JONAVOJE

               „Muzikos pamoka su Martynu Levickiu" – interaktyvus edukacinis projektas, kurio sumanytojas akordeonistas Martynas Levickis – muzikos profesionalas, garsinantis Lietuvą visame pasaulyje.

               Jaunasis atlikėjas kartu su pamokos dalyviais dalinsis savo patirtimi bei žiniomis apie muziką bei bandys atsakyti į tokius klausimus: „Kaip išgirsti ir suprasti muziką?", „Kokia yra muzikos atsiradimo istorija?", „Kaip daromi muzikos įrašai dabar ir anksčiau?", „Kaip gimsta muzikos ir kitų menų sintezės?"

               Interaktyvioje muzikinėje kelionėje moksleiviai išbandys ir praktines užduotis, o vietoje nenustygstantis mokytojas gyvais pavyzdžiais įrodys, kad ir triukšmas gali būti muzika. 

               „Man senokai galvoje kirbėjo mintis rengti tokias muzikos pamokas, kurios nebūtų vien dūdelės pūtimas. Norėjau paprastais, gyvenimiškais pavyzdžiais vaikams papasakoti ir parodyti, kaip vystėsi muzikinės epochos, kaip jos pereidavo viena į kitą, nes man pačiam mokykloje tai kėlė daug klausimų," – pasakoja M. Levickis.

 „Muzikos pamoka su Martynu Levickiu" vyks:

Vieta: Jonavos kultūros centre (Žeimių g. 15, Jonava).

Laikas:  2018 m. lapkričio 16 d. 12 val.

Sąlygos: Visus norinčius dalyvauti pamokoje kviečiame registruotis el. paštu: dalia@accoakademija.lt (vardas, pavardė, amžius, mokykla, miestas).

PAMOKA NEMOKAMA

Projektą „Muzikos pamoka su Martynu Levickiu" finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Projektą organizuoja VšĮ accoAkademija.

Projekto partneris: Jonavos kultūros centras.