Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas
Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Lietuvoje
COVID-19 Lietuvoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Paslaugos
Projektai
Projektai

Skelbimas apie siūlymą pripažinti statinį (jo dalį) bešeimininkiu

Skelbimas apie siūlymą pripažinti statinį (jo dalį) bešeimininkiu

SKELBIMAS APIE SIŪLYMĄ PRIPAŽINTI STATINĮ (JO DALĮ), KURIS NETURI SAVININKŲ (AR KURIO SAVININKAI NEŽINOMI), BEŠEIMININKIU

Jonavos rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinio (jo dalies), kuris neturi savininkų (ar kurio savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiu ir jo perdavimo valstybės ar savivaldybės nuosavybėn (paspaudus statinio pavadinimą būsite nukreipti į tašką žemėlapyje bei išsamią statinio informaciją bei nuotraukas):

55/100 dalis gyvenamojo namo, Pergalės g. 6, Šveicarijos k., Šveicarijos sen., Jonavos r.

Asmenis, turinčius ar ketinančius įrodyti turtines teises į šį ketinamą pripažinti bešeimininkiu turtą, prašome iki 2022 m. birželio 30 d. kreiptis į Jonavos rajono savivaldybės administraciją vienu iš šių būdų:

  • Atvykstant į 314 arba 213 kabinetą, Žeimių g. 13, Jonavoje;
  • Atsiunčiant rašytinį kreipimąsi adresu Žeimių g. 13, 55158 Jonava;
  • Pranešant telefonu Nr. 8-349-20040 arba 8-349-61056;
  • Pranešant elektroniniu paštu administracija@jonava.lt.

Kartu su pranešimu apie turimas ar ketinamas įrodyti turtines teises į bešeimininkiu planuojamą pripažinti turtą, savivaldybės administracijai turi būti pateikti dokumentai, liudijantys pranešėjo ar jo atstovaujamo asmens nuosavybės ar kitas turtines teises į šiame skelbime nurodytą turtą, arba dokumentai, patvirtinantys pranešėjo kreipimosi į teismą dėl nuosavybės teisių nustatymo faktą. Nesant galimybei minėtų dokumentų pateikti kartu su pranešimu, savivaldybės administracija turi teisę nustatyti jų pateikimo terminą.