Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas
Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Lietuvoje
COVID-19 Lietuvoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Paslaugos
Projektai
Projektai

Pristatyta jonaviečiams skirta mobilioji programėlė „Jonava“

Pristatyta jonaviečiams skirta mobilioji programėlė „Jonava“ A. Reipos nuotr.

Jonavos rajono savivaldybės vadovai antradienį pristatė rajono gyventojams skirtą mobiliąją programėlę. Jos dėka jonaviečiai savo telefonuose galės sekti pagrindines miesto naujienas, matyti renginių kalendorių, apmokėti komunalinių paslaugų sąskaitas, gauti nuolaidų apsilankymui Jonavos baseine ir laimėti įvairių prizų.

Programėlę pristatęs Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius pabrėžė, kad ją naudotis galės išskirtinai tik Jonavos rajono gyventojai.

„Kiti Lietuvos miestai kuria programėles turistams arba miestiečių korteles, o mes pasiūlėme unikalų šiuolaikinį produktą – mobiliąją programėlę jonaviečiams. Ji reikalinga, nes Jonavoje sparčiai daugėja įvairių viešų objektų ir paslaugų, kurios pirmiausiai turėtų būti skirtos vietos gyventojams“, - sakė M. Sinkevičius.

Programėlė „Jonava“ yra susieta su Registrų centre kaupiama informacija apie gyventojų deklaruotą gyvenamąją vietą, todėl prisijungti prie programėlės gali tik Jonavos rajono gyventojai, patvirtinę savo tapatybę elektroninės bankininkystės arba m. parašo pagalba.

„Viena pirmųjų viešų paslaugų, kurias su nuolaida gaus jonaviečiai, bus apsilankymas netrukus pradėsiančiame veikti Jonavos baseine. Gyventojai programėlėje taip pat galės užsisakyti įvairias savivaldybės įmonių paslaugas, vienoje vietoje matyti, kokie renginiai vyksta Jonavoje ir pasirinkti, kaip leisti laisvalaikį.

Savivaldybė programėlės pagalba galės operatyviai informuoti gyventojus, jei nutiktų vandentiekio avarija ar karšto vandens tiekimo nutraukimas. Mums svarbu, kad gyventojas jaustų Jonavos „pulsą“ visomis prasmėmis, todėl ir sukūrėme šią programėlę“, - sako Jonavos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Birutė Gailienė.

Jonavos rajono savivaldybės gyventojai programėlę „Jonava“ į savo telefonus jau gali nemokamai atsisiųsti iš „Google Play“ arba „App Store“ parduotuvių.

Pirmieji tai padarę pristatymo renginyje jonaviečiai dalyvavo specialiame konkurse ir laimėjo įvairių prizų bei Jonavos atributikos: džemperių, marškinėlių, puodelių su Jonavos logotipu, taip pat kamuolių su Jonavos krepšinio komandos žaidėjų parašais ir bilietų į krepšinio varžybas Jonavos sporto arenoje.

Laimėtus prizus jonaviečiai atsiėmė čia pat vietoje, programėlės pristatymo renginio metu.

Programėlę „Jonava“ rajono savivaldybės užsakymu sukūrė programinės įrangos kūrimo ir konsultavimo įmonė „MeritStory“.

Jonaviečio programėlę planuojama nuolat atnaujinti įvairiomis funkcijomis, kurias pasiūlyti galės ir patys programėlės vartotojai.

 

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.) apie programėlę „JONAVA“