Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

Jonaviečiams – raktai nuo dviračių garažų

Jonaviečiams – raktai nuo dviračių garažų

Jonavoje įrengtų dviračių saugyklų raktai jau perduodami gyventojams, kurie galės patogiai saugoti savo dviračius prie namų, tarsi automobilius garažuose.

Dviračių saugyklos įrengtos 15-oje miesto vietų – prie autobusų stoties ir daugiabučių namų kiemuose: Lietavos g. 27-29, Lietavos g. 51, Kosmonautų g. 9, Prezidento g. 18, Parko g. 1-3, Kauno g. 5, Chemikų g. 74-82, Chemikų g. 100, A. Kulviečio g. 4-6, Chemikų g. 19, Vaičiūno g. 6-8, Klaipėdos g. 5, Kulviečio g. 3-5, Kulviečio g. 13A.

Šios vietos parinktos atsižvelgus į gyventojų apklausą. Kiekvienoje vietoje įrengta po 5 arba 10 saugyklų. A. Kulviečio g. vienoje vietoje yra įrengta 14 saugyklų.

Jonavos rajono savivaldybės interneto svetainėje buvo paskelbta gyventojų registracija ir prašymų priėmimas saugykloms gauti. Unikalaus projekto pradžioje saugyklos gyventojams suteikiamos vieneriems metams.

Dauguma saugyklų jau užpildytos, bet laisvų dar yra. Pirmadienį Jonavos miesto seniūnija atnaujins informaciją ir iš naujo paskelbs registraciją laisvoms saugykloms gauti.

Dviračių saugyklos prie daugiabučių yra viena iš darnaus judumo plano priemonių, kurios įgyvendinamos Jonavoje.

„Esame viena pirmųjų savivaldybių, kurioje buvo patvirtintas ir jau įgyvendinamas darnaus judumo planas. Jo priemonės – ne tik šios saugyklos, bet ir dviračių takai, stoginės, viešojo transporto stotelės, švieslentės. Darome viską, kad kuo daugiau gyventojų atrastų dviračius ir viešąjį transportą“, - sako Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.