Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

Gabiausiems Jonavos vaikams – „Triumfo arkos“

Gabiausiems Jonavos vaikams – „Triumfo arkos“ A. Reipos nuotr.

Savaitgalį Jonavoje išdalinti „Triumfo arkos“ apdovanojimai, kuriuos pelnė būrys gabiausių rajono vaikų ir mokinių.

Trečius metus rengiami apdovanojimai teikiami už pasiektus aukščiausius rezultatus ikimokyklinio ugdymo, akademinėje, kultūros ir meno, sporto srityse ir už Jonavos krašto garsinimą.

Vasaros atidarymo šventėje savivaldybės įsteigtus apdovanojimus įteikė rajono vicemerė Birutė Gailienė ir tarybos narė, švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkė Vijolė Šadauskienė.

Pagerbti iš viso per 40 vaikų, užėmusių prizines vietas įvairiuose konkursuose, olimpiadose, sporto varžybose ir čempionatuose.

„Triumfo arkos“ laureatai apdovanoti rankų darbo aukso dulkėmis dekoruotomis arkų statulėlėmis.

Vasaros šventėje padėkų sulaukė ir vaikų pedagogai bei treneriai.

 

 

„TRIUMFO ARKOS“ LAUREATAI 2024 M.

Eil. Nr.

Švietimo teikėjas

Kandidato vardas, pavardė

Pasiekti rezultatai

Pastabos

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikų grupėje

1.

Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Dobilas“

Tėja Morkūnaitė

I-oji vieta respublikiniame iliustracijų konkurse, skirtame Europos kalbų dienai paminėti, kurį organizavo SVJC, VŠĮ „Valstybės institucijų kalbų centras“. Reikėjo kūrybiškai iliustruoti laisvai pasirinktą Europos šalies literatūros kūrinį (ne lietuvišką) ir taip formuoti vaikų ir jaunulių teigiamą požiūrį į kalbų ir kultūrų įvairovę.  

Meninio ugdymo mokytoja metodininkė Violeta Borsevskienė

2.

Audrė Jakuitytė

III-os vietos nugalėtoja respublikiniame 3-15 metų amžiaus vaikų ir jaunuolių STEM projekte- istorijos ir dailės kūrybinių darbų konkurse „Mano kraštas- UNESCO pasaulio paveldas“.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Dijana Borisovienė

3.

Rusnė Jakučinskaitė

III-os vietos nugalėtoja respublikiniame 3-15 metų amžiaus vaikų ir jaunuolių STEM projekte- istorijos ir dailės kūrybinių darbų konkurse „Mano kraštas- UNESCO pasaulio paveldas“.

Akademinės veiklos pasiekimų srityje

4.

Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija

Adrijus Muleronka

Lietuvos mokinių finansų olimpiados prizininkas, III vieta

Ekonomikos, verslo ir vadybos mokytoja metodininkė Rūta Strumilienė

5.

Danielė Kuosaitė

Tarptautinio literatūrinių miniatiūrų kūrybos konkurso „Mūsų laisvės ženklai“ laureatė I vieta

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Nijolė Rimkuvienė

6.

Naglis Kisielius

Respublikinė astronomijos viktorina „Po žvaigždėtu dangum“ III vieta.

Fizikos mokytoja metodininkė Rita Morkaitienė

7.

Emilis Losius

XXIII-ajame Nacionaliniame mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurse užimta prizinė III vieta

Geografijos mokytoja ekspertė Aušrinė Živaitienė

8.

Nojus Žusinas -

Už aukštus pasiekimus kultūros ir meno veiklos pasiekimų srityje

Jubiliejinio - X Lietuvos mokinių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis" nacionaliniame ture iškovota III vietą

-

9.

Jonavos Senamiesčio gimnazija

Jurgis Kaminskas

Respublikinėje geologijos olimpiadoje užimta prizinė III vieta.

Geografijos mokytoja metodininkė Svetlana Glušniova

10.

Gabija Piliponytė

Respublikinėje geologijos olimpiadoje užimta prizinė II vieta.

11.

Emilija Ramonaitė

Respublikinėje geologijos olimpiadoje užimta prizinė II vieta.

Užimtos prizinės vietos 2023 m. Tarptautinėje geomokslų olimpiadoje:

-už duomenų bazių testą, III vieta;

-už žemės sistemų projekto pristatymą bendradarbiaujant su kitų valstybių moksleiviais, II vieta;

-už Nacionalinius lauko tyrimų projektus kartu su komanda, II vieta.  

12.

Jonavos Justino Vareikio progimnazija

Jonas Baltrūnas

4-osios Lietuvos mokinių geografijos olimpiados (7-8 klasių) nugalėtojas, 3 vieta

Geografijos ir gamtos ir žmogaus vyresnysis mokytojas Laurynas Gailius

13.

Benas Damulis

4-osios Lietuvos mokinių geografijos olimpiados (7-8 klasių) nugalėtojas, 2 vieta

Geografijos vyresnioji  mokytoja Živilė Nekrašaitė

14.

Jonas Kontrimas, Jokūbas Rapolas (2 vnt.)

Nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatai, III vieta video medžiagos kategorijoje

Istorijos mokytoja metodininkė Jūratė Stankaitienė

Kultūros ir meno veiklos pasiekimų srityje

15.

Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla

Linas Laurinavičius

2 tarptautinių festivalių – konkursų II vietos laureatas: 1) Tarptautinio nuotolinio festivalio – konkurso „American Charm“;

2) Tarptautinio nuotolinio festivalio - konkurso „Under The Skies Of Australia“.

Kanklių instrumento mokytoja metodininkė Asta Grigaliūnienė

16.

Luknė Brazlauskaitė

1.     IV tarptautinio dailės ir muzikos festivalio-konkurso „Laisvė – tai kūrybos pradas“, skirto paminėti Lietuvos valstybingumui svarbias datas – vasario 16-ąją ir kovo 11-ąją - Grand Prix ir nominacija už puikiai perteiktą kūrinio nuotaiką (2024-03-11).

2.     VIII tarptautinio jaunųjų pianistų konkurso „Mano vaikystės draugas – fortepijonas“ – laureatė

 (2023-11-30).

3.     V respublikinio jaunųjų atlikėjų konkurso „Karališkasis barokas 2024“ – I vieta (2024-01-26).

4.     Respublikinio virtualaus jaunųjų atlikėjų konkurso „Naujieji atradimai“ – I vieta solistų kategorija, II vieta ansamblių kategorija (2024-04-09).

5.     II respublikinio jaunųjų pianistų ir stygininkų konkurso „Žavingoji pjesė“ - I vieta (2024-04-12).

IV respublikinio jaunųjų muzikantų konkurso „Muzika eta“ – II vieta (2023-06-12).

Fortepijono instrumento mokytoja ekspertė Roma Balienė

17.

Viltė Kulikauskaitė

Nacionalinio mokinių meninės kūrybos darbų konkurso laureatė;

Respublikinio mokinių dailės konkurso „Atvirukas mamai“ I vietos laureatė.

Dailės vyresnioji mokytoja Jolita Jasinskė

Sporto srityje

18.

Jonavos sporto centras

Jonavos sporto centro krepšinio U17 komanda (Arnas Grėbliūnas, Mantas Justinavičius, Arnas Stankevičius, Mantas Milukas, Erlandas Petrauskas, Mangirdas Januška, Deividas Chaneckas, Dominykas Gerasimovas, Justas Balionis, Markas Makarevičius, Rokas Storpirštis, Matas Zinkevičius, Arnas Makarevičius)

Lietuvos krepšinio lygos jaunių U17 vaikinų krepšinio čempionatas (B divizionas) – III vieta (2024-04-19, Jonava).

Treneris Tomas Kepežinskas

19.

Nikita Chykalo

Atviras Lietuvos mokinių vaikų U12 dziudo čempionatas I vieta (2023-10-28, Kėdainiai)

Treneris Algimantas Bankauskas

20.

Nedas Simovičius

Atviras Lietuvos mokinių Jaunučių U14 dziudo čempionatas I vieta (2023 10 29, Kėdainiai)

Treneris Karolis Bauža

21.

Jokūbas Šidlauskas

2024 m. Lietuvos atviras dziudo Jaunučių čempionatas I vieta (2024 03 02, Kėdainiai)

22.

Danielius Šadlauskas

2024 m. Lietuvos atviras dziudo Jaunių čempionatas II vieta (2024 03 03, Kėdainiai)

23.

Karolis Onaitis

Lietuvos jaunių bokso čempionatas I vieta (2024 03 26-30, Kaunas

Treneris Ramūnas Kulbis