Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

Dizaino studentai siūlys idėjų metrikacijos skyriaus atnaujinimui

Dizaino studentai siūlys idėjų metrikacijos skyriaus atnaujinimui A. Reipos nuotr.

Jonavos rajono savivaldybė ieško sprendimų, kaip galėtų būti atnaujintos prieš 50 metų suprojektuotos Civilinės metrikacijos skyriaus patalpos, kuriose iki šiol vyksta iškilmingos santuokų registravimo ceremonijos.

Pagelbėti šiuo klausimu sutiko Kauno kolegijos menų ir ugdymo fakulteto dizaino studijų programos trečiakursiai.

Apie dvidešimt kolegijos studentų antradienį lankėsi savivaldybėje ir apžiūrėjo metrikacijos skyriaus patalpas.

„Pagrindinės iškilmių salės ir kitų erdvių interjeras kurtas dar 1975 m., vėliau buvo minimaliai atnaujintas, todėl natūralu, kad poreikis keistis „prisirpo“. Kaip viskas galėtų atrodyti iš dalies išsaugant autentiškumą ir pritaikant šiuolaikinio dizaino idėjas? Gal čia galėtų vykti ne tik santuokos sudarymo ceremonijos? Bus įdomu pamatyti, kaip šią salę ateityje mato jaunųjų dizainerių akis“, - sako Jonavos rajono vicemerė Birutė Gailienė.

Jonavos rajono savivaldybė ir Kauno kolegija šiemet atnaujino bendradarbiavimą ir sutarė kartu vykdyti įvairius projektus bei edukacinius renginius.

Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto studentai 2020 metais dalyvavo Jonavos miesto prekės ženklo (logotipo) konkurse, kuriame nugalėtoju pripažintas Aldo Petrėno darbas iki šiol naudojamas Jonavos reprezentacijoje.