Manuals
en
lt
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

Contacts

Contacts

Kelių infrastruktūra

Kelių infrastruktūra

          Jonavos rajono savivaldybę kerta tarptautinė magistralė Kaunas-Daugpilis, užtikrinanti puikų susisiekimą su tarptautiniais transporto koridoriais Klaipėda-Kaunas-Vilnius- Minskas-Maskva (Kijevas) bei Via Baltica (Berlynas-Varšuva-Kaunas-Ryga-Talinas (Helsinkis)) ir automagistrale Vilnius- Panevėžys-Šiauliai-Palanga. Nuo šių transporto magistralių Jonavos miestas tėra nutolęs vidutiniškai 30-40 kilometrų atstumu. Iš krašto kelių, kertančių savivaldybę, svarbiausias – Šiauliai-Kėdainiai-Jonava-Elektrėnai. 
          Savivaldybėje esančių kelių ilgis yra 1198 km, iš jų 300 km valstybinės reikšmės kelių (su asfaltbetonio 180 km) bei 898 km savivaldybės vietinės reikšmės kelių (su asfaltbetonio danga 145 km). Miesto gatvių ilgis – 65 km, iš jų su pagerinta danga – 60 km. Savivaldybės kelių būklę siekiama nuolat gerinti.  
          Jonavoje susikerta geležinkelio magistralės iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos. Tarp Jonavos ir Kauno esančiame Karmėlavos miestelyje veikia Kauno tarptautinis oro uostas, kuris gali priimti ir aptarnauti praktiškai visų tipų oro laivus, iki Vilniaus tarptautinio oro uosto tėra tik kiek daugiau nei 100 kilometrų.