SUAUGUSIŲJŲ MOKYMOSI SAVAITĖ – IR JONAVOJE

                                                                        

                      2017 m. lapkričio 20-26 dienomis Lietuvoje vyks tradicinė aštuonioliktoji Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi galia ir žavesys", kurią inicijuoja ir organizuoja Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija (LSŠA).

2017 m. Suaugusiųjų mokymosi savaitė skiriama Europos suaugusiųjų mokymosi metams, Europos profesinių gebėjimų savaitei ir LSŠA įkūrimo 25-erių metų sukakčiai.

Organizuoti Savaitės renginius suaugusiųjų bendruomenei yra kviečiami visų Lietuvos regionų suaugusiųjų švietimo institucijos, kultūros ir meno, verslo įstaigos, organizacijos ir kiti suaugusiųjų visuomenės tobulėjimu besirūpinantys asmenys bei organizacijos.

                      Renginiai, skirti  Suaugusiųjų mokymosi savaitei, vyks ir Jonavos suaugusiųjų švietimo centre:

– Respublikinis Lietuvos suaugusiųjų mokymo centrų technologijų ir meniškų darbų

konkursas-paroda ,,Atkurtai Lietuvai – 100". 2017 m. lapkričio mėn.;

– Atvirų durų savaitė Jonavos suaugusiųjų švietimo centre ,,Mokymo galia ir žavesys". 2017 m. lapkričio 20-24 dienomis;

– Jonavos TAU išvyka į spartakiadą Širvintų rajono TAU. 2017 m. spalio 11 d.;

– Evangeliškosios poezijos ir giesmių vakaras. 2017 m. spalio 12 d.;

– Paroda Viešojoje bibliotekoje – ,,2017-ieji – Tautinio kostiumo metai". 2017 m. lapkričio mėn.;

– Sveikos gyvensenos fakulteto klausytojų susitikimai:  su Jonavos vaistinės direktore –  lapkričio mėn., su Jonavos visuomenės sveikatos biuro darbuotojais – lapkričio mėn.

2017 metais atidarymo renginys vyks 2017 m. lapkričio 17 d. Utenoje. Renginio organizatoriai – LSŠA Utenos krašto skyrius, Utenos kolegija ir kitos aktyviai suaugusiųjų švietimo ir mokymo srityje dirbančios įstaigos bei organizacijos. Renginio metu vyks konferencija ir kūrybinės dirbtuvės, bus apdovanota/s LSŠA 25-mečio andragogė/as ir pagerbti mokymosi projektų konkurso nugalėtojai, Europos elektroninės suaugusiųjų švietimo platformos „Epale" metų andragogai.

Renginys bus organizuojamas su Europos elektroninės suaugusiųjų švietimo platformos „Epale" nacionaline agentūra – Švietimo mainų paramos fondu, o į jį kviečiami Utenos krašto ir visos Lietuvos suaugusiųjų švietėjai bei jų mokiniai.

Daugiau informacijos apie Lietuvoje vyksiančius renginius lapkričio pradžioje bus galima rasti LSŠA tinklalapyje www.lssa.smm.lt/suaugusiujumokymosisavaite   

 


Komentarų dar nėra. Būk pirmas.