SODROS IR PARTNERIŲ PROJEKTAS „NEPAMIRŠK PARAŠIUTO“ BAIGĖSI SĖKMINGAI

                      Jonavos Senamiesčio gimnazijos vyresniųjų klasių mokinių komanda „Bedarbiai", š. m. lapkričio 10 d. iškovojusi pergalę pirmajame baigiamosios projekto dalies „Protų kovos" etape savivaldybės lygmeniu, lapkričio 16 d. vyko į regioninį etapą Kaune, kur susitiko su Kauno regiono savivaldybių gimnazijų komandomis nugalėtojomis. Šiame etape jonaviečiai puikiai pasirodė ir iškovojo garbingą pirmąją vietą iš 5 dalyvavusių komandų.

                      Finaliniame etape Vilniuje, „Sodros" valdyboje, susitiko stipriausios Kauno ir Utenos regionų komandos. Baigiamajame protmūšyje, kurį vedė visiems gerai žinomas sporto komentatorius, TV laidų vedėjas, protmūšių organizatorius ir vedėjas Robertas Petrauskas, dalyvavo 10 komandų. Mūsiškiai ir vėl šauniai pasirodė užimdami 2-ąją vietą. Juos aplenkė tik Kauno KTU gimnazija. Mokiniai sugrįžo pilni įspūdžių ir, kaip patys teigė,  „netgi laimingesni negu laimėję pirmąją vietą".

                      Dėkojame organizatoriams už sklandų, naudingą ir smagų projektą, Jonavos Senamiesčio gimnazijos mokytojai Giedrei Bazilevičienei – už informacijos sklaidą mokiniams ir jų lydėjimą viso projekto metu, aktyviems sirgaliams – už komandos palaikymą visuose protmūšių turuose, Jeronimo Ralio gimnazijos mokytojai Rūtai Strumilienei ir jos mokiniams – už dalyvavimą projekto veiklose bei protmūšyje savivaldybės etapo metu.

 

Jaunimo reikalų koordinatorė Daiva Skebienė


Komentarų dar nėra. Būk pirmas.