MERO PADĖKOS VAKARAS 2017

                      Vakar atnaujintoje Kultūros centro didžiojoje salėje įvyko tradicinis Padėkos vakaras, kurio metu „Krištolinės gulbės" ir „Šviesos bokšto" apdovanojimais pagerbti rajono žmonės, įstaigos, kt.

                      Jonavos rajono savivaldybės meras Eugenijus Sabutis, pasveikinęs svečius, sakė, kad padėkos bus tikrai vertos to žmogaus ar organizacijos, kurioms jos bus teikiamos už praeities, dabarties nuopelnus ar už tai, kas dar bus padaryta ateityje, bei pažadėjo, kad šis Padėkos vakaras tikrai ne paskutinis ir kiekvienas mūsų gali būti vertas šių apdovanojimų.

                         Jonaviečius pasveikino į renginį atvykęs LR Seimo narys Rimantas Sinkevičius, palinkėjęs linksmų baltų Kalėdų, o verslininkams – sėkmės versle.      

                      ,,Šviesos bokšto" apdovanojimą už savanorystės idėjų sklaidą ir pagalbą organizuojant renginius Jonavoje ir kituose miestuose VšĮ ,,Jonavos sporto savanoriai" (vadovas Arnas Čekanavičius) įteikė mero pavaduotojas Erlandas Andrejevas; už paramą 2017 m. sporto infrastruktūros plėtrai – UAB  „Achema" (generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas); už svarų indėlį vystant VšĮ Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centro Psichinės sveikatos centro veiklą ir asmeninę iniciatyvą plėtojant Psichiatrijos dienos stacionaro darbą – gydytojai psichiatrei Ievai Šveikauskienei; už iniciatyvą Jonavoje įrengiant Vaikų saugaus eismo miestelį – Jonavos automobilių sporto klubo „Žaibelis" direktoriui Edvinui Preckailo.

                      ,,Krištolinės gulbės" apdovanojimą už iniciatyvumą ir bendruomenės telkimą atnaujinant Bukonių Šv. arkangelo Mykolo bažnyčią meras Eugenijus Sabutis įteikė Elenai Tuzovienei; už bendradarbiavimą dalyvaujant ir organizuojant įvairius Jonavos rajono renginius – Lietuvos kariuomenės Mechanizuotajai pėstininkų brigadai ,,Geležinis Vilkas" (vadas plk. Mindaugas Steponavičius); už investicijas, naujų darbo vietų kūrimą ir stabilią ilgametę verslo plėtrą Jonavos mieste – UAB ,,Baltasis pyragas" (direktorius Jonas Valdas Tratulis); už ilgametę vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų  evangelizaciją Jonavoje – seseriai Pranciškai Neringai Bubelytei FDCJ.

                      Padėkos vakaro metu koncertavo „Electric Ladies", dainininkas Egidijus Sipavičius ir Kauno bigbendas (meno vadovas ir dirigentas Petras Tadaras). Vakaro vedėjas –Tadas Rimgaila.  

R. Budrio ir K. Putelio nuotr.

 


Norėdami komentuoti turite prisijungti