NEBŪKITE ABEJINGI BEGLOBIAMS GYVŪNAMS

                      Pirmiausia paimkite savo mobiliuosius telefonus ir įsirašykite šiuos numerius: +370  676 69 767 – savanorė Janina; +370 611 46 167 – savanorė Dalia. Pravers, jei pamatysite valkataujančius šunis ar kates, galbūt besiblaškantį ir ieškantį savo šeimininko šunelį ar sužeistą gyvūną.

                      Jonavos miesto seniūnija yra pasirašiusi sutartį su VšĮ „Penkta koja", kuri rūpinasi benamiais šunimis ir katėmis. Tačiau žinokite – įstaiga nėra gyvūnų prieglauda, kuriai galima atiduoti atsibodusį ar sergantį augintinį, kačiukų ar šunyčių vadą. Neturėtų net kilti diskusijų: jei jau pasirinkome turėti namuose gyvūną, jei jau jis tapo jūsų šeimos nariu, tai ir privalote visapusiškai pasirūpinti savo augintiniu. Taip turėtų būti, tačiau jei vis dėlto nusprendėte, kad negalėsite prižiūrėti savo keturkojo ir kreipsitės į „Penktą koją", turėsite padengti visas išlaidas, susijusias su gyvūnų priežiūra bei visapusišku augintinio paruošimu (ženklinimas, vakcinacija ir kt.) kelionei į kitus namus.          

                      Jei gatvėje laksto agresyvūs šunys, taip pat skambinkite minėtais tel. numeriais: VšĮ „Penkta koja" savanorės profesionaliai pasirūpins jais.

                      Kilus klausimams, informacijos rasite www.penktakoja.ltwww.jonava.lt , taip pat galite skambinti rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyriui (nemokama linija 8 800 73 035).      
Komentarų dar nėra. Būk pirmas.