JAUNIMO ŠVIETIMO PROJEKTO ,,NEPAMIRŠK PARAŠIUTO“ „PROTŲ KOVOS“

Jonavos rajono savivaldybės gimnazijų vyresniųjų klasių (11-12 kl. arba III-IV gimn. kl.) mokiniai ir mokytojos Giedrė Bazilevičienė (Jonavos Senamiesčio gimnazija) ir Rūta Strumilienė (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija) dalyvauja „Sodros" ir partnerių (Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, KTU Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto bei Kauno ir Utenos regiono savivaldybių) organizuojamame bandomajame jaunimo pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo projekte „Nepamiršk parašiuto".

Vykdant projektą, Sodros atstovai, savivaldybių jaunimo reikalų koordinatoriai ir mokytojai aktyviai dalyvavo projekto dalies „Diena Vilniuje" priemonėse, KTU Edukacinių kompetencijų centre ir ,,Sodros" Kauno skyriuje susipažino su parengtos metodinės medžiagos turiniu, dalyvavo mokymuose.  Mokytojai perteikė žinias apie Lietuvos socialinio draudimo sistemą bei jos pagrindinius principus gimnazistams, kurie taip pat aprūpinti specialiai projektui paruoštais sąsiuviniais, papildytais pagrindine informacija.

Lapkričio 10 d. Jonavos kultūros centre vyko baigiamojo projekto etapo dalis „Protų kovos" savivaldybės lygmenyje. Protmūšyje susitiko 3 Jonavos Senamiesčio gimnazijos ir 3 Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos komandos. Komandą sudarė 5 dalyviai. Išbandę savo jėgas, pritaikydami įsisavintą informaciją apie „Sodrą", po trijų protmūšio turų nugalėtojais tapo komanda „Bedarbiai", Jonavos Senamiesčio gimnazijos mokiniai. Jie, lydimi mokytojos Giedrės Bazilevičienės ir palaikymo komandos, keliaus į kitą „Protų kovų" etapą Kaune, kuriame jau lapkričio 16 d. susitiks su Kauno regiono savivaldybių gimnazijų komandomis nugalėtojomis. Savivaldybės etapo „Protų kovų" nugalėtojai ir dalyviai buvo apdovanoti „Sodros" bei Jonavos r. savivaldybės įsteigtais prizais, diplomais, padėkomis.

Ačiū visiems dalyvavusiems, o nugalėtojams linkime sėkmės Kauno regiono etape!

 

Jaunimo reikalų koordinatorė

Daiva Skebienė

 

 


Komentarų dar nėra. Būk pirmas.