JAUNIMO ORGANIZACIJOS KVIEČIAMOS DALYVAUTI GERIAUSIO JAUNIMO PROJEKTO‘2017 KONKURSE

                      Jau trečią kartą Jonavoje skelbiamas „Geriausio jaunimo projekto" (GJP) konkursas. Inicijuota miesto Jaunimo reikalų tarybos (JRT), ši, jau tradicija tapusi priemonė siekia paskatinti Jonavos r.  jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų motyvaciją inicijuoti ir įgyvendinti veiklas.

                      „Konkursu  norime atkreipti visuomenės dėmesį į rajono jaunimo organizacijas, jų pasiektus rezultatus, o pačiam jaunimui suteikti platformą savo iniciatyvas viešinti, pristatyti bendruomenei, –  sako JRT pirmininkė Birutė Gailienė. – Drauge tai ir proga pasidalinti patirtimi ar pasisemti naujų idėjų ateičiai. Mūsų rajone yra ne viena organizacija, kuri savo veiklumu galėtų būti pavyzdžiu ir rajono, ir visos šalies kontekste, o šis konkursas – vienas iš būdų su ta veikla susipažinti ir ateity prie jos prisidėti potencialiems organizacijų nariams".

                      Konkursui pateiktos paraiškos varžysis ne tik „Geriausio 2017 m. jaunimo projekto" kategorijoje, bet ir dar trijose – „Geriausios idėjos", „Bendruomeniškiausio", „Populiariausio tarp geriausių" – nominacijose.

                      Konkurse gali dalyvauti visos oficialiai registruotos Jonavos rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančios organizacijos bei neformalios jaunimo grupės, vykdžiusios projektus 2017 metais.

                      Reikia laisva forma pateikti paraišką, kurioje būtų  nurodytas organizacijos pavadinimas,  vykdyto projekto nuotrauka, projekto pavadinimas, vykdyto projekto ar iniciatyvos tikslas, vykdymo laikotarpis, dalyvių skaičius, vykdymo vieta, pasiektas rezultatas (ne daugiau 5-10 sakinių). Viena organizacija gali pateikti neribotą skaičių paraiškų.

                      Paraiškos bus vertinamos dviem etapais. Pirmajame visos pateiktos projektų nuotraukos ir aprašymai bus patalpinti Jonavos rajono JRT facebook profilyje (fcb: Jonavos rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba), kviečiant balsuoti visuomenę už labiausiai patikusį projektą (balsavimas vyks nuo gruodžio 20 iki gruodžio 29 d.). Penki projektai, surinkę daugiausiai simpatijų, pateks į kitą vertinimo etapą. Tada paraiškas, atsižvelgusi į projekto (iniciatyvos) naudą visuomenei, jaunimo įsitraukimą ir aktyvumą, pasiektų rezultatų reikšmingumą, vertins kompetentingų ekspertų komisija, sudaryta iš kito rajono jaunimo reikalų tarybos atstovų.

                      Beje, daugiausiai balsuojančiųjų simpatijų pelnęs projektas iškart bus skelbiamas „Populiariausias tarp geriausių".

                      Pripažintas geriausiu 2017 m. jaunimo projektas bus apdovanotas Metiniame Jonavos jaunimo organizacijų susitikime, kurio įgyvendinimui numatyta data – 2018 m. sausio 25 d.

                      Paraiškų elektroniniu paštu birute.gailiene@jonava.lt konkurso organizatoriai laukia nuo gruodžio 1 iki 18 d.

 

Jonavos jaunimo reikalų tarybos inf.

Nuostatai.

 

 


Komentarų dar nėra. Būk pirmas.