IŠTARK, IŠGIRSK, IŠSAUGOK

 

Šią birželio 14-ąją, Gedulo ir vilties dieną, tik visi kartu galime pasiekti didžiulį tikslą - sujungti Lietuvą istorijos tiltais ir kartu garsiai ištarti 105 000 tremtinių ir politinių kalinių vardus, išgirsti jų likimus ir išsaugoti kiekvieno iš jų istoriją!

 

Šiemet tremtinių ir politinių kalinių vardų bei likimų skaitymai Jonavoje vyks prie JKC Jonavos kultūros centras (Žeimių g. 15). Skaitymai prasidės birželio 14 d. 13 val. ir truks iki 19 val., kol bus perskaitytas paskutinis vardas skaitymų knygoje iš 5 000 vardų ir likimų.

 

Norinčius dalyvauti skaitymuose kviečiame registruotis adresu: www.misijasibiras.lt arba skaitymų dieną prisijungti prie gyvos eilės.

 

Projekto MISIJA SIBIRAS organizuojama atminties akcija šiemet vyks net 10-yje miestų: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Mažeikiuose, Marijampolėje, Utenoje bei Jonavoje.

 

Prie skaitymų Jonavoje prisideda JKC Jonavos kultūros centras, Lietuvos skautija, Jonavos r.  jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritas stalas" - JONAS.

 

Šią dieną 11 val. 59 min. kviečiame pradėti Visuotine tylos minute. Jos metu visi su savo šeimomis, draugais, kolegomis kviečiami minutei stabtelėti, prisiminti tremtinių ir politinių kalinių istorijas bei likimus, ir tokiu būdu pagerbti negrįžusiųjų atminimą. Kviečiame į Visuotinę tylos minutę pasižiūrėti nauju kampu, ir kartu ją paversti visuotiniu ir masišku reiškiniu, prie kurio prisijungti būtų patrauklu ir reikšminga kiekvienam.

 


Komentarų dar nėra. Būk pirmas.