Į RUMUNIJĄ – PASVEIKINTI MIESTO PARTNERIO

                       Rugsėjo pradžioje Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Vijolės Šadauskienės vadovaujama delegacija (rajono Tarybos narys Rolandas Skuja, UAB „Jonavos autobusai" direktorius Otaras Urbanas bei savivaldybės specialistė  Viktorija Budrė) viešėjo Rumunijoje, Pučioasos mieste. Su juo Jonavos rajono savivaldybė dar prieš devynerius metus pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir tradiciškai kasmet vyksta pasveikinti kolegų miesto gimtadienio proga.

                      Didelį įspūdį jonaviečiams paliko surengta paroda, skirta miestams, su kuriais bendradarbiaujama, o rumunai ne mažiau buvo nustebinti ir sužavėti, lauktuvių gavę gardžios lietuviškos duonos bei dailius drobinius maišelius su įvairių žolelių arbata (ačiū mūsų Krašto muziejui).

                      Viktorija Budrė, apsirengusi tautiniais lietuvaitės drabužiais, sulaukė nemažai dėmesio ir dar daugiau norinčių kartu nusifotografuoti.

                      – Žmonės – labai draugiški, graži šventė ir šilta  atmosfera, – grįžusi maloniais įspūdžiais su kolegomis dalijosi Vijolė Šadauskienė.       

                     

                     


Norėdami komentuoti turite prisijungti