DĖMESYS – JAUNIMO POLITIKAI STIPRINTI

                      Šiandien į Jonavos rajono savivaldybę susitikti su rajono vadovais, darbo su jaunimu specialistais bei rajono jaunimo organizacijų atstovais atvyko Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorius Vydūnas Trapinskas bei Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vedėja Valda Karnickaitė.

                      Diskutuota jaunimo politikos klausimais, kaip organizuoti mobilų darbą su jaunimu, aptarti vykdomi ir planuojami vykdyti projektai. „Kadangi kitąmet šalies jaunimo centrų finansavimas didės, atsiranda galimybė gauti svarų kompensavimą per projektų veiklą", – priminė  Jaunimo reikalų departamento direktorius Vydūnas Trapinskas.

                      Praktiškų patarimų, kaip sėkmingai organizuoti mobilų darbą su jaunimu, pateikė laikinai einantis mero pareigas Eugenijus Sabutis, administracijos direktoriaus pavaduotoja Vijolė Šadauskienė, Socialinių paslaugų centro direktorė Valentina Bereznaja-Demidenko.

                      Diskusijose taip pat dalyvavo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė Daiva Skebienė, politikos ir administravimo specialistė Edita Lisauskienė, Jonavos r. jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas" pirmininkas Arnas Žebrauskas, Jonavos r. savivaldybės moksleivių savivaldos pirmininkas Paulius Grigoravičius.  

K. Lukoševičiūtės nuotr.

 

 

 


Norėdami komentuoti turite prisijungti