APLINKOSAUGINIO ŠVIETIMO KONKURSAS

 

VšĮ „RV Agentūra" penktus metus iš eilės visoje Lietuvoje organizuoja „Kita forma" konkursą. Šis aplinkosauginio švietimo konkursas skirtas visoms švietimo ir ugdymo įstaigoms. Konkurso tema – įvairūs daiktai (dovanos, baldai, aksesuarai (papuošalai, rankinės ir pan.), namų ir biuro interjero akcentai, žaislai, paveikslai, kt.), pagaminti iš nebereikalingų medžiagų (plastmasės, stiklo, metalo, audinių, nebetinkamų naudoti daiktų, įvairių prietaisų ir jų dalių bei kt.  nebereikalingų atliekų). Pagrindinė idėja: nereikalingas daiktas – tai ne šiukšlė, o nepanaudota žaliava, iš kurios galime sukurti naują daiktą, dovaną, interjero dekoraciją.

Šių metų konkurso „Kita forma" ambasadorius Simas Sionkinas – jaunimo gerai  žinomas legendinis riedlentininkas, kuriantis stilingus aksesuarus iš naudojimui nebetinkamų riedlenčių.

Dalyvių amžiaus kategorijos:

– ikimokyklinio amžiaus vaikai,

– 1-4 klasės,

– 5-8 klasės,

– 9-12 klasės.

                   Kiekvienai kategorijai įsteigta po vieną prizinę vietą. Apdovanosime originaliausią, inovatyviausią, pritaikomiausią, labiausiai išbaigtą ir gražiausiai pristatytą kūrinį. Geriausius darbus išrinks kompetentinga komisija, o jų autoriai bus apdovanoti parodos „Kita forma" atidarymo metu 2017 m. lapkričio 24 d. 10.00 val. „Litexpo" parodų rūmuose. „Kita forma" darbų paroda ir jos atidarymas planuojamas kartu su paroda „Vaikų šalis". Čia Jūsų lauks daugybė šaunių dalykų:  kūrybinės ir inovatyviosios dirbtuvės, seminarai bei kitos pramogos.

                 Konkursas vyksta ir darbai bei idėjos priimami nuo 2017 m. rugsėjo 3 d. iki 2017 m. lapkričio 10 d. Dalyvio anketą pildykite paspaudę šią aktyvią nuorodą ir vadovaudamiesi joje pateikta informacija:

https://goo.gl/forms/g3z1wSAotN74kEPC3

                Nepavykus užpildyti šioje nuorodoje esančios anketos, galite pildyti kitą dalyvio anketos formą, kurią rasite internetinėje svetainėje www.rvagentura.lt.

               Visas naujienas ir detalią informacija apie konkursą bei kitus VšĮ „RV Agentūra" vykdomus aplinkosauginio švietimo projektus galite rasti svetainėje www.rvagentura.lt, taip pat kviečiame susidraugauti ir Facebook socialiniame tinkle. Čia mus galite rasti profilyje „Kita forma"  https://www.facebook.com/KitaformaRV/

 

KONKURSO NUOSTATAI.


Komentarų dar nėra. Būk pirmas.