„ŠIMTMEČIO DOVANOS“

                      Lietuvos jaunimo organizacijų taryba šiais metais prisideda prie LR Vyriausybės iniciatyvos padovanoti Lietuvai Šimtmečio dovaną!

                      Kasdien savivaldybėse skiriame laiką įvairiausioms iniciatyvoms, kurios kuria bendruomenę, įgalina kitus veikti, rūpinasi visuomene bei kuria malonesnę aplinką. Juk kasdien visa tai darome dėl savo šalies, tad kodėl tuo nepasidalijus su kitais? Nuo šiol galime parodyti, kiek daug nuveikiame Lietuvos labui!

                      Tai yra unikali galimybė užregistruoti savo veiklas, iniciatyvas, projektus ir suteikti joms daugiau žinomumo Šimtmečio dovanos informacinių partnerių pagalba. Kartu tai yra ir galimybė skatinti prie organizacijų veiklų prisijungti kuo daugiau žmonių ir skleisti žinią apie savanorišką veiklą.

                      Tam, kad Šimtmečio dovana taptų dar reikšmingesnė, gruodžio 5 d. – Tarptautinę savanorio dieną – bus surengta šventė visiems, dovanojusiems Šimtmečio dovanas!

                      Neribotą skaičių dovanų Lietuvai galima registruoti šiuo adresu: http://www.lietuva.lt/100/lt/simtmecio-dovanos/registracija.

                      Jei iškiltų problemų pildant registracijos formą, drąsiai kreipkitės el. paštu gerda@lijot.lt.

 

Papildoma informacija.

 


Komentarų dar nėra. Būk pirmas.